BOHO FOCENÍ - Stříbrovlásky / so 27.8.2022/14-19h.
Ráda bych uspořádala další skupinové focení pro stříbrovlásky a to v BOHO stylu. Tj. v přírodě.


Termín


A proto vyhlašuji termín pro skupinové focení žen do projektu SAMA SEBOU - Stříbrovláska a to v sobotu 27.8.2022/14-19h.

V případě špatného počasí se akce přesouvá na následující sobotu tj. 3.9.2022.


Lokalita


Lokalita Radonice u Prahy, parkování v přilehlém parku Amerika viz. odkaz mapy.cz, odkud se pěšky přesuneme do přilehlého lesíka, kde budu tvořit posezení v BOHO stylu (záclony, deky, květiny apod.). Ukázka fotografií z lokality (lesík u skalky, louka). Oblast je pro focení jako stvořená, lze fotit, jak na přilehlé louce, cestě či v lesíku. Vše je více méně na jednom místě, kde budeme mít "BOHO" základnu :).
Oblečení / líčení


Oblečení doporučuji šaty v bílé barvě (krátké/polodlouhé/dlouhé, jak komu, co sluší). Případně světlé džíny + bílá (košile, halenka, tílko, triko). Šaty mohou být košilové i víc romantické, tj. kraječky jsou vítány (viz. fotografie níže). Vše bez potisku. Jiné barvy prosím NE (max. ještě barva krémová či žlutá viz. luční kvítí na fotkách, ale preferuji tu bílou vč. spodního prádla!), doporučuji na akci přijít v civilu a až tam se převléci. Boty, aby ladily k šatům (balerínky, sandálky) určitě nedoporučuji podpatky. Můžete být samozřejmě bosky ;).


Oblečení si s sebou vezměte alespoň ve dvou variantách, abychom vybraly to vhodnější!


Šaty mohu i zapůjčit ze svého rekvizitáře. Velikostně 40-46 (mám cca troje-čtvery použitelné).


Líčení každá žena po své ose, ALE jen lehké tzv. „nude“. Na místě budu líčení s každou lehce ladit, když bude potřeba přidám tvářenku, lehce oči, lesk/rtěnku, připudruji. Vlasy, jak jste zvyklé, zase na místě můžeme poladit. Na akci plánuji uplést s sebou živé věnce z lučního kvítí a živé květiny z květinářství v Boho stylu.

Časová náročnost akce

Akce bude na celé odpoledne, tj. počítejte od 14h., kdy se začneme scházet a budeme mít možnost popovídat a seznámit se. Fotit budu začínat od cca 16h. a konec akce vidím na 19h/20h.


Každou stříbrovlásku, která se bude chtít zúčastnit akce poprosím, aby si s sebou z domova vzala svou oblíbenou sklenici na stopce na víno. Na místě budu mít lehké občerstvení (ovoce/zelenina), víno/džus/vodu a právě sklenice bych ráda vyřešila takto :).


Zájemkyním pošlu do mailu náhled dohody o pořízení fotografií, kterou kvůli projektu SAMA SEBOU - Stříbrovláska spolu budeme podepisovat a číslo účtu pro úhradu finanční spoluúčasti.


Finanční spoluúčast pro tuto akci je možná dvojím způsobem:


1) 3000,- Kč / 15 fotografií v elektronické podobě 10 fotografií samostatných portrétů vlastního výběru + 5 společných mého výběru


2) 5000,- Kč / 30 fotografií v elektronické podobě

20 fotografií samostatných portrétů vlastního výběru + 10 společných mého výběru


V ceně cca 3h. fotografování v průběhu akce (s přestávkami). Malé občerstvení (ovocný/zeleninový raut), alko+nealko nápoje. Lehká úprava líčení/styling vlasů, zapůjčení věnce do vlasů z čerstvých lučních květin, možnost zapůjčení šatů/slaměných klobouků.


K balíčkům fotografií budu dávat k dispozici možnost stažení ostatních cca 50 fotografií v kvalitě pro web (fotografie mého výběru, které budu dávat na projekt SAMA SEBOU a které se nebudou shodovat s vaším výběrem a backstage fotografie) + krátká videa z akce.


Každá další fotografie nad rámec dohody v ceně 500,- Kč/ks.


Přihláška

Vážné zájemkyně ať se mi prosím hlásí do 24.8.2022 do mailu remi@remi-doe.photo (předmět mailu „BOHO focení – přihláška", do textu pak odkud pojedete, kontaktní údaje, jak dlouho odrůstáte + současnou fotografii a finanční spoluúčast, kterou preferujete). Děkuji.


Budu moc ráda, když se sejde optimálně 6 max. 8 žen.


Ukázka fotografií, které jsem pořídila jako promo snímky na tuto akci, abyste měly představu, co očekávat níže. Celá oblast je opravdu fotogenická :).
Foto: Remi Doe Photograpy

237 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše